Tarihimiz

Shenzhen O Yıl Technology Co, Ltd kapsamlı ve yüksek teknoloji kurumsal ham steroid toz yanı sıra kimyasal antisepsi konusunda uzmanlaşmış. RGG amp; D, üretim, işletme ve pazarlamanın organik bir bütün halinde bütünleştirilmesi.


Steroid ham hormon tozları Steroid alanında 14 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin çoğu uluslararası standart, Kosher Sertifikası ve ISO9001 uygun iç pazar gelişmiş standart elde. Fabrikamız temiz çevre ve güzel düzeni ile 33500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Biz birkaç büyük ölçekli, orta ölçekli atölye çalışmaları ve QA ve gelişmiş ekipmanları ile araştırma merkezi kendi.


Tüm Personel, çaba sarf etmeden yüksek kaliteli ve mükemmel bir marka izleyecek ve&"enerji tasarrufu, olgusal, girişimci ve yenilikçi GG" ile ilgili şirket ruhunu devralacak, GG'nin şirket yönetim teorisini takip ediyor; yaşam, hizmet veya kalite ruhu",&# 39 pazarını karşılamak için birinci sınıf ürünler ve yüksek kaliteli hizmet ileFabrikamız

Fabrikamız 33500 metrekare bir alanı kaplamaktadır, temiz çevre ve güzel düzeni ile. Biz birkaç büyük ölçekli, orta ölçekli atölye çalışmaları ve QA ve gelişmiş ekipmanları ile araştırma merkezi kendi.


Bizim ürünümüz


Steroid tozu, Peptit.


Ürün uygulaması

Vücut geliştirme, Gıda katkı maddeleri, kimyasallar.


Sertifikalarımız


Koşer Sertifikası, ISO9001


Üretim Pazarı

1. Bildiğiniz gibi AB onlara çok önem veriyor ve sizi temin edecek deneyimli bir ortak bulmalısınız;

2. Kalite: firmamız ilaç alanında çin'de profesyonel bir lider fabrika olduğunu, biz istikrarlı müşteriler vardı ve Almanya ihraç, İspanya, İNGILTERE, ABD, avustralya, orta Doğu, ve diğer herhangi bir ülke. Firmamız hakkında iyi referanslar sağlayabiliriz. Ürünlerin kalitesine gelince,' sizi yeterince iyi tatmin edebileceklerinden emin oluruz;

3. teslimat: biz stok ürünler her zaman. Biz sizin için en iyi kurye hizmeti seçin, ve teslimat ile yaklaşık 5-7 iş günü.


Servisimiz

1. Hızlı Teslimat: Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat yapabiliriz.

2. Kalite vaat edilebilir. Dünya çapında sıcak satış.

3. ödeme koşulları: banka havalesi, Western Union, para gram, bitcoin kullanılabilir.

4. Free Örnek her zaman kullanılabilir. (Nakliye maliyeti sizin tarafınızdan)

5. sipariş takip herhangi bir zamanda. Siparişinizi' 'un yeni durumunu istediğiniz zaman bilgilendirin.

6. Package: gizli malzemeler ile Profesyonel ambalaj.