Sinamik Asit: Metal Yüzey Resminin “Koruyucu”

- Jul 26, 2018-

Yüzey işleme teknolojisinin uzun bir geçmişi vardır. Homeoid insanlar, taş yüzeyini pürüzsüz ve hassas hale getirmek için taşlama tekniği ile dekoratif etkilere dikkat ederek zamanın ana akımları haline gelmiştir. Çömlekçilik icadı ile, orijinal yüzey işleme teknolojisi, yüzey işleme teknolojisinin başlangıcını ortaya çıkaran zirveye ulaştı. Günümüzde, 21. yüzyılda yüzey işleme teknolojisi giderek daha olgunlaşmakta ve hayatın her kesimine yayılmaktadır. Metal dökümler için metal yüzey işleme teknolojisi, çağdaş metal endüstrisinde ana güç haline gelmiştir.

Metal yüzey işleme teknolojisi, metallerin aşındırıcı, aşındırıcı ve diğer yıkıcı eksikliklerinin üstesinden gelmek için metalleri oksidatif korozyondan korumak için bir yöntemdir. Metallerin korozif yapısı, metallerin mekanik özelliklerini ciddi ölçüde bozar ve hizmet ömrünü kısaltır. Metal yüzey boyama, metal iş parçasını sürekli ve sağlam tutabilen ve yapıştırma kuvveti iyi olan çok önemli bir metal anti-korozyon ve aşınmaya dayanıklı koruma aracıdır. Metal yüzey boyası düzgün bir şekilde işlem görmezse, metalin korozyon tehlikesini ortaya çıkarır, bu da boyadaki kimyasalları kimyasal hale getirir ve gaz boşaltma işi zordur ve çevre de ciddi kirliliğe neden olur.

İnsanların çevre koruma bilincinin gelişmesiyle birlikte, teknolojinin yükseltilmesine ek olarak, resim kalitesi için daha yüksek bir gereksinim vardır. Pekin Metal Püskürtme Ltd pazar talebine cevap olarak yeni bir boya ürünleri türü geliştirdi. Şaşırtıcı bir şekilde, ürün araştırmasında keşfedilen, metal sprey boyaya sinnamik asit ilavesi, boya kaplama yüzey tabakasının yapışmasını büyük ölçüde geliştiren su, oksijen ve elektronların, başıboş iyonların, vb. Metal yüzey, yüksek kaliteli bir yalıtım tabakası oluşturmak için oluşturulmuştur. Sinnamik asitli bu metal sprey boya, kaplanmış metalin aşındırıcılığından büyük ölçüde kaçınmak, su, yağ ve diğer yabancı maddelerin adsorpsiyonunu arttırmak ve iğne delikleri, nodüller, kırışıklıklar, kaplumbağalar üretmek kolay değildir. Kırılma, dökülme veya zayıf bağlanma gibi arızalar. Daha da önemlisi, kimyasal bileşimi stabildir, uçucu değildir ve yan etkisi yoktur. Metal hizmet ömrünün uzaması ve enerjiden tasarruf edilmesinin mükemmel özellikleri altında çok açıktır.

Sinamik asitin metal yüzeyi ile kaplanmış koruyucu tabaka, korozif ortamın girişine karşı mükemmel bir bariyer haline gelmiştir. Şüphesiz, sprey boyalı metalin korozyon önleyici ve korozyon önleyici özelliklerini iyileştirmek için etkili bir önlemdir ve piyasa beklentisi dikkate değerdir.


Whatsapp: +8618578209860

nutrition@chembj.com