Toksisite ve Lipid düşürücü Yeni Hyperlipidemia Tıp

- Jul 26, 2018-

İnsan hastalıklarında, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkların nüks oranı ilk sırada% 87 gibi yüksektir; insan hastalıklarında, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkların sakatlık oranı ilk sırada% 50'ye kadar çıkmaktadır; insan ölümlerinde, dünyadaki yaklaşık 17 milyon insan, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıklardan her yıl ölmektedir ve toplam ölüm sayısının% 50'sinden fazlasını oluşturmaktadır. Bu korkunç gerçek, toplumun tüm kesimleri tarafından oldukça endişeliydi. Bilim adamları ve tıp bilim adamları, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkların ana nedeninin hiperlipidemi olduğunu doğruladılar. Bu nedenle, erken tanı ve hiperlipideminin önlenmesi, dünya çapında her yıl en az 6 milyon ölüm azaltabilir.

Hiperlipidemi, plazma lipidleri, fosfolipidler ve lipid olmayan yağ asitlerinin kan lipidlerinde yükseldiği sistemik bir hastalıktır. Hiperlipidemi koroner kalp hastalığı, serebrovasküler hastalık, hipertansiyon, diyabet, yağlı karaciğer ve metabolik sendroma yol açan "suçlu" dur. Hiperlipidemi insanların direncini azaltabilir; koroner arterlere zarar, ateroskleroz formu; kalsiyum kaybı ve osteoporoz; Siroza ve diğer hastalıklara yol açan karaciğer fonksiyonuna zarar, tek atış hareketi olduğu söylenebilir. Piyasada hiperlipidemi tedavisi için dolaşan statinler uzun süreli ilaç gerektirir. Bir süredir lipitleri azaltabilmesine rağmen, sadece iyileştirici etkiyi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kendi sağlığına da zarar verir ve aynı zamanda belirli bir ekonomik yük getirir.

Amerikan İnsan Beslenmesi Merkezi, sinamik asitin kan şekerini, kolesterolü ve trigliseritleri önemli ölçüde azaltabildiğini buldu. Kan şekerini düzenleyen, kandaki kötü kolesterolü kaldıran ve kan lipit içeriğini azaltan, sinamik asitte insülin benzeri bir işlevi vardır. Toksik olmayan lipid düşürücü için iyi bir ilaçtır. Yinelenen araştırmalardan sonra, Hunan Biyoloji Enstitüsü, hammadde olarak sinnamik asit kullanımının aslında Amerikan İnsan Beslenme Araştırmaları Merkezi'nin keşfini kanıtlayan kan yağını azaltmak için ideal bir tedavi edici ilaç olduğunu ortaya çıkardı. Ve lipid düşürücü, karaciğer koruyucu ve kalp koruyucu ilaçlar gibi özel efektler içerir, bu da sinnamik asidi yeni bir alem haline getirir ve yan etkilerle uluslararası olarak yasaklanmış statinlerin yerini alır.

Cinnamik asit , aynı zamanda, analjezik, bakteriyostatik, choleretic, beyaz kan hücreleri, anti-oksidasyon ve bağışıklık geliştirme için ilaçların hazırlanması için mükemmel bir ilaç ara maddesidir . Tıpta geniş çaplı araştırmalar ile, sinameki asit de giderek daha fazla kişi tarafından bilinecektir.